Три відеоуроки для бухгалтерів та кадровиків

Звіт з ЄСВ

по-новому
Ціна від 372 грнЗамовитиз Тетяною Мойсеєнко

ЛЕКТОР Тетяна Мойсеєнко

Податковий консультант, фахівець з трудового права і оплати праці, автор численних статей за спеціалізацією, постійний автор тижневика «Дебет-Кредит», журналу «Заработная плата», «Бухгалтер & Закон» системи ЛІГА:ЗАКОН. Найкращий лектор України із зарплати і кадрів.

Теми і дати уроків:

Типи звіту: початковий, скасовуючий, додатковий. Випадки застосування різних типів. Коли таблиця 5 не заповнюється і не подається?
Категорії застрахованих осіб: кожному свій тип (1-8). Приклади використання типів.
Період трудових або цивільно-правових відносин, проходження військової служби та відпусток: дати початку та закінчення у звітному місяці. Переведення на інші посади – без дат. Приклади.
Відображення професій за кодами (КП і ЗКППТР) і назвами Класифікатора професій: застосовуємо довідник і тільки. Коли не заповнюються відомості з Класифікатору? Приклади заповнення.
Заповнення посад працівників згідно із записом в трудовій книжці: навіщо, хто і коли буде звіряти записи? Коли не заповнюються відомості про посаду? Приклади заповнення.
Приводимо у відповідність неіснуючі назви посад до назв професій за Класифікатором професій. Практичні рекомендації щодо виправлення.
Внесення записів про переведення на інші посади. Види переведення та випадки заповнення. З чим мають співпадати записи про переведення? Приклади.
Документ-підстава – що це? Випадки і приклади заповнення для:
  • початку і закінчення роботи;
  • початку відпусток (соціальних);
  • початку і закінчення цивільно-правових відносин;
  • переведення на іншу посаду.
Які підстави для припинення трудових або цивільно-правових відносин зазначаються в колонці 17 таблиці 5? Варіанти вибору підстав.
Коли потрібно і не потрібно заповнювати дату створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований працівник (колонка 18 таблиці 5)? Практичні рекомендації.
Хто і коли заповнює військове звання працівників у колонці 19 таблиці 5?
Бухгалтер чи кадровик: хто заповнює оновлену таблицю 5?
Відповідальність за правильність заповнення та подання відомостей в таблиці 5. «Соціальна» відповідальність за неправильно подану інформацію.
Перевірка наданих відомостей фахівцями пенсійного фонду. Листи від пенсійного фонду на виправлення помилкової інформації в таблиці 5. Приписи для усунення неправильних відомостей. «Обов'язково-добровільне» запрошення на перевірку фахівців пенсійного фонду: коли таке запрошення є обов'язком підприємства?

Дата: 23 серпня 2018 року

Тривалість уроку: 90 хвилин

Замовити
Таблиця 1 додатка 4 при розрахунку ЄСВ за різними ставками:
  • Розрахунок ЄСВ за ставками 8,41% і 22% на заробітну плату осіб з інвалідністю. Чому нові рядки не сумуються до загальних зобов'язань ЄСВ? Приклад.
Таблиця 6 додатка 4: персоніфікація осіб, їх доходів і ЄСВ:
  • Новий код доходу «66» в колонці 9 таблиці 6 для середньої зарплати за час служби для працівників – осіб з інвалідністю: ставка 8,41 на середню зарплату. Випадки застосування. Приклади заповнення для кодів доходу «47» і «66».
  • Новий тип «14» колонки 10 таблиці 6 для відображення різниці між мінімальною зарплатою і надмірно виплаченою сумою відпусткних – тільки для звільнених працівників. Приклади заповнення та розрахунку ЄСВ.
  • Тип «13» колонки 10 таблиці 6: без «мінусів». Випадки застосування типу 13 в поточному місяці і для виплат минулих періодів. Приклади заповнення
  • Знак «мінус» суми доходів. Випадки застосування. Приклади сторнування.
  • Знак «мінус» днів трудових відносин, ЦПХ, лікарняних та декретних. Коли це потрібно? Як правильно зменшити або збільшити дні за минулі періоди? Приклади заповнення.
Типи звіту: початковий, скасовуючий. Випадки застосування різних типів.

Дата: 23 серпня 2018 року

Тривалість уроку: 90 хвилин

Замовити
Змога задати питання лектору завчасно та під час трансляції.
Гарантоване отримання відповіді на запитання.
Можливість почути відповіді на актуальні запитання від ваших колег.

Дата: 10 вересня 2018 року

Тривалість уроку: 120 хвилин (11:00 – 13:00)

Замовити

Всі учасники отримають відеозапис уроків та сертифікат

00дні
:
00год
:
00хв
:
00сек
Ціна діє до 22 серпня
Знижка -10%
на комплект із трьох уроків*
Урок 1Урок 2Урок 3
Вартість участі для передплатників: «Київська бухгалтерська служба», «Е-Преса», журналу «Дебет-Кредит» (2018 р.)998грн374грн373грн372грн
Базова вартість1298грн474грн473грн472грн

*Ще подарунок усім учасникам — передплата на електронний «Дебет-Кредит» на серпень!

Чому 7eminar.com?

7eminar.comSmart ITБУХГАЛЕТРІЯUA
Дебет-КредитКиївська Бухгалтерська СлужбаСофткомКрафт
Адресса карти

Вітаємо!