Відеозапис семінару

Все про

зарплату
та звітність

ПО-НОВОМУ

Лектор
Тетяна МОЙСЕЄНКО

Про що ви
дізнаєтеся

Середня зарплата
для відпускних,
відряджень, лікарняних:

що змінилося

Новий закон про донорів: гарантії та компенсації для працівників-донорів

«Довідкова» форма: її призначення, особливості заповнення та подання

Нова зарплатна звітність: покрокове заповнення додатків, нові реквізити

кому це буде корисно

Бухгалтер

Бухгалтер

Бухгалтер

Ви стежите за нововведеннями та хочете стати головним бухгалтером

головний
бухгалтер

головнийбухгалтер

головний
бухгалтер

Ви вже багато чого знаєте, майже все, але прагнете бути в курсі змін трудового та податкового законодавства

Аудитор

Аудитор

Аудитор

Ви перевіряєте податкову і фінансову документації та повинні знати всі нюанси змін законодавства для якісного виправлення знайдених помилок
Дізнатися вартість
Лектор семінару

Тетяна Мойсеєнко>

Шеф-редактор 7eminar.com, експерт із трудового права, оплати праці та кадрового обліку. Щодня професійно консультує ТОП-10 компаній України.

Досвід лекторської роботи – понад 20000 годин, у тому числі в online-семінарах, майстер-класах, вебінарах для бухгалтерів і кадровиків.

Вікторія величко
приєднатися
Теми
семінару

Нова об’єднана звітність по зарплаті: покрокове заповнення, виправлення помилок

 • Перше знайомство зі звітністю: ЄСВ-розрахунок/відомості, ПДФО-/ВЗ-відомість. Що до чого та чому саме так?

 • Таємниці заповнення реквізитів «номер Розрахунку», «номер місяця у кварталі», «номер додатку в Розрахунку» у розрахунку і відомостях звітності. Як не помилитися в нумерації кожного реквізиту при поданні Звітної, Звітної нової, Уточнюючої, Довідкової.

 • Покрокове заповнення Розрахунку: які рядки, хто і коли заповнює, як формуються зведені показники місячних сум доходів і ЄСВ у колонках 1, 2, 3.

 • Покрокове заповнення Додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» у разі звітування за 1 квартал, виправлення помилок поточного і минулого років.

 • Покрокове заповнення Додатку 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» у разі звітування за 1 квартал, виправлення помилок поточного і минулого років.

 • Покрокове заповнення Додатку 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» ― «один за всіх і всі в одному» при звітуванні за квартал, виправлення помилок поточного і минулого років. Нові реквізити додатку (внутрішній сумісник, переведення та інше) ― як заповнюємо таблицю.

 • Заповнення Додатку 6 «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства».

 • Особливості заповнення та подання «Довідкової» звітності для нарахування лікарняних, декретних, допомоги по безробіттю, призначення пенсійних виплат.

 • Особливості заповнення і подання «Нової звітної» та «Уточнюючої» звітності за звітний квартал. Як правильно виправляти або додавати інформацію у звіті?

Середня зарплата у 2021 році: відпускні, дні відрядження, лікарняні, декретні.
Працівник-донор: останні зміни

 • Відпускні та компенсації відпусток: приклади нарахування, зміни у розрахунковому періоді з новими особливостями. Сукупний дохід: як враховувати премії/винагороди за місяць, квартал, півріччя, рік? Як уникнути пропорційного розподілу та спростити розрахунок? Приклади.

 • Відрядження, служба в армії тощо: приклади нарахування, зміни у розрахунковому періоді з новими особливостями. Сукупний дохід: як враховувати премії/винагороди за місяць, квартал, півріччя, рік? Як уникнути пропорційного розподілу і спростити розрахунок? Приклади.

 • Лікарняні та декретні: розрахунок допомоги, страховий стаж у 2021 році.

 • Працівник-донор: новий закон про донорів, гарантії та компенсації, які має працівник.

Подарунок

Відеокурс «Зарплата в 1С»
(складається з 9 уроків та відповідей на запитання)

приєднатися

що ви
отримаєте

certificate
Відеозапис
семінару
відповіді
на запитання
Презентацію
лектора
корисний
подарунок
приєднатися

Акційні ціни
діють ще

00дні
:
00год
:
00хв
:
00сек

СТАНДАРТ

998
грн

2 398грн

оплатити
рахунок/картою
 • відеозапис семінару та відповідей на запитання
 • презентації лектора
 • сертифікат учасника

Gold

1 298
грн

2 698грн

оплатити
рахунок/картою
 • відеозапис семінару та відповідей на запитання
 • презентації лектора
 • сертифікат учасника

БУхгалтерська відеоплатформа №1

Хочете зекономити свої кошти та отримати доступ до цього проекту та ще 300+ відеокурсів, вебінарів і трансляцій на усі найважливіші бухгалтерські теми?

Передплатіть Бухгалтерську Відеоплатформу №1

129 грн/міс.

449 грн/міс.

відгуки
про навчання

отзывы

Дивлюся ваші семінари вже понад рік. Раніше купляла окремо кожен запис, а зараз оформила передплату і ще жодного разу не пошкодувала. Передивилася всі випуски і чекаю ще!

Марина, головний бухгалтер
отзывы

Дізналась про ваш відеосервіс від колег на новій роботі. Вони порадили передивитися всі-всі відео, щоб уникати помилок. Спершу я досить скептично сприйняла їх слова, але саме завдяки влучній пораді з вашого online-семінару уникнула штрафу. Це неймовірно! Дякую, ви найкращі!

Олена, бухгалтер
отзывы

Щодня перевіряю податкову та фінансову документацію підприємств, тож давно шукав, де можна швидко дізнаватися про всі нюанси змін законодавства. Знайшов! Дивлюся семінари та корисні відеокурси сам і раджу колегам! Ще й помилок в роботі стало значно менше.

Дмитро, аудитор
отзывы

Щоб стати майстром своєї справи слід постійно розвиватися. Я щотижня переглядаю нові відеоматеріали на платформі, тому завжди в курсі всіх останніх змін. Актуальна інформація тут завжди подається коротко, чітко та по суті ― це дуже зручно.

Михайло, фінансовий директор
Хочу на семінар
 • otpbank
 • 7eminar
 • Дебет-Кредит
7eminar.com